bus is near the stop
Route's length: 4 km.
Travel time: 12 min.

view online





edit the timetable
Direction 1Direction 2
1 on the route0 on the route

13:49
пл. Декабристов
Школа 1
Ишимская
Школа 3
Роща Декабристов
Красноармейская
40 лет Октября
Русакова
13:19
Аграрный колледж
Bus
13:19
Филиал ТюмГНГУ (Бахтиярова)
13:22
Березовая роща
go to top

13:23
Березовая роща
13:27
Филиал ТюмГНГУ (Бахтиярова)
13:29
Аграрный колледж
13:31
Русакова
13:32
ЦНК
13:36
сан. Светлый
13:38
Музей
13:41
Сретенская пл.
13:42
Городской сад
13:44
пл. Победы
13:46
ТРЦ
13:48
пл. Декабристов
go to top



support@busti.me