bus is near the stop
Route's length: 21 km.
Travel time: 54 min.
Serves: патп1

view online





edit the timetable
Direction 1Direction 2
1 on the route2 on the route

11:17
Ж/д вокзал  
05:05
05:50
06:10
07:05
08:25
09:40
11:00
11:40
12:20
13:00
14:10
14:45
15:25
16:20
17:35
18:40
19:55
20:40
21:50
ул. Пушкина
Детская больница
11:08
Универмаг
Bus
11:08
пл. им. Дерунова
11:11
НПО Сатурн
11:12
Плавательный бассейн
11:14
ул. Танкистов
11:15
Солнечная улица
11:17
пл. Маршала Жукова
11:18
Спорткомплекс Метеор
11:19
ул. Корнева
11:20
Прибрежный район
11:22
ул. Бабушкина
11:23
пос. Веретье
11:24
д. Починок
11:25
д. Макарово
11:26
Храм Александра Невского
11:28
Завод Гидромеханизации
11:29
Кабельный завод
11:31
Дамба
11:31
Шлюзы
11:33
Левый берег
11:35
Дивизион
11:36
Сады
11:37
Сады Антей
11:38
Лесная
11:39
д. Угол
11:40
Яковская улица
11:43
пос. Каменники
go to top

11:44
пос. Каменники  
06:05
06:45
07:05
08:00
09:20
10:35
11:55
12:35
13:15
13:55
15:05
16:20
17:15
18:30
19:35
20:50
21:35
22:45
11:58
Яковская улица
11:59
д. Угол
12:02
Лесная
12:02
Сады Антей
12:04
Сады
12:05
Дивизион
12:06
Левый берег
12:07
Шлюзы
11:08
Дамба
Bus
11:09
Кабельный завод
11:10
Завод Гидромеханизации
11:12
Храм Александра Невского
11:13
д. Макарово
11:14
д. Починок
11:15
пос. Веретье
11:16
Бабушкина
11:18
Прибрежный район
11:20
ул. Корнева
11:21
Спорткомплекс Метеор
11:23
пл. Маршала Жукова
11:24
Солнечная улица
11:26
ул. Танкистов
11:27
Плавательный бассейн
11:08
НПО Сатурн
Bus
11:09
пл. им. Дерунова
11:11
Универмаг
11:12
Детская больница
11:14
ул. Пушкина
11:16
Ж/д вокзал
go to top



support@busti.me