Direction 1 | Direction 2 |
---|---|
0 on the route | 0 on the route |
Itäkeskus (M)
05:03 05:21 05:36 05:49 05:59 06:09 06:19 06:29 06:39 06:49 06:59 07:09 07:18 07:26 07:34 07:42 07:50 07:58 08:06 08:14 08:22 08:30 08:40 08:50 09:00 09:10 09:20 09:30 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:28 13:38 13:48 13:58 14:08 14:18 14:28 14:38 14:48 14:58 15:08 15:18 15:28 15:38 15:48 15:58 16:08 16:18 16:28 16:38 16:48 16:58 17:08 17:18 17:28 17:38 17:48 17:58 18:08 18:18 18:30 18:43 18:58 19:13 19:29 19:44 19:59 20:14 20:29 20:49 |
Puotinharju |
Vanhanlinnantie |
Arhotie |
Kukkaniityntie |
Liikuntamylly |
Kurkimäki |
Kivikontie |
Kivikonlaita |
Tattariharjuntie |
Pihlajamäentie |
Pukinmäen Asema |
Klaukkalanpuisto |
Sysimiehentie |
Pakilantie |
Niittyluhdantie |
Kaarelanvierto |
Kantelettarentie |
Näyttelijäntie |
Lassila |
Vaakatie |
Marttila |
Meijeritie |
Atomitie |
Talin Siirt.Puutarha |
Takomotie |
Valimotie |
Valimotie 15 |
Takomokuja |
Valimo
05:52 06:02 06:12 06:22 06:32 06:42 06:52 07:02 07:12 07:22 07:32 07:42 07:52 08:01 08:09 08:18 08:27 08:37 08:47 08:57 09:07 09:17 09:27 09:42 09:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:52 13:02 13:12 13:22 13:32 13:42 13:52 14:01 14:10 14:20 14:30 14:39 14:48 14:57 15:06 15:15 15:24 15:32 15:40 15:48 15:56 16:04 16:13 16:22 16:32 16:42 16:52 17:02 17:12 17:22 17:32 17:42 17:52 18:07 18:22 18:37 18:52 19:07 19:22 19:37 19:52 20:09 20:29 20:49 21:09 21:29 |
Valimotie 15 |
Valimotie |
Takomotie |
Talin Siirt.Puutarha |
Takkatie |
Atomitie |
Meijeritie |
Marttila |
Vaakatie |
Lassila |
Näyttelijäntie |
Kantelettarentie |
Kaarelanvierto |
Niittyluhdantie |
Pakilantie |
Sysimiehentie |
Klaukkalanpuisto |
Pukinmäen Asema |
Pihlajamäentie |
Tattariharjuntie |
Kivikonlaita |
Kivikontie |
Kurkimäki |
Liikuntamylly |
Kukkaniityntie |
Arhotie |
Korsholmantie |
Puotinharju |
Itäkeskus (M) |