Direction 1 | Direction 2 |
---|---|
0 on the route | 2 on the route |
Elielinaukio
06:03 06:30 06:57 07:34 08:10 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 14:31 15:01 15:31 16:04 16:34 17:07 17:37 18:07 19:05 20:05 21:05 |
Hesperian Puisto |
Töölön Kisahalli |
Kansaneläkelaitos |
Töölöntulli |
Kuusitie |
Tilkka |
Ruskeasuo |
Ruskeasuon Varikko |
Talontie |
Karvaamokuja |
Valimokuja |
Vihdintien Silta |
Marttila |
Konalan Puisto |
Ruosilanpolku |
Malminkartanontie |
Vanha Hämeenkyläntie |
Koivuvaaranpolku |
Kierrepolku |
Koivuvaara |
Lammaslammentie |
Santamäentie |
Ainontie |
Vihdintie |
Pikkujärvi |
Askistontie |
Timmermalmintie |
Odilampi |
Kortesmäki |
Kalajärvi |
Kalajärvenranta |
Piennartie |
Lahnus |
Hemgård |
Luukki |
Klockars |
Kaitalampi |
Mustasilta |
Vanha Lakistontie |
Åvalla |
Lakistonniitty |
Vilkka |
Rinnekodin Ostoskesk |
Talouskeskus |
Kumpukuja |
Skogby |
Skogby
05:33 06:00 06:31 07:10 07:44 08:10 08:46 09:15 09:57 10:56 11:56 13:10 14:10 15:10 15:35 16:09 16:43 17:17 17:41 18:09 19:06 20:07 21:07 |
Talouskeskus |
Rinnekodin Ostoskesk |
Vilkka |
Lakistonniitty |
Åvalla |
Vanha Lakistontie |
Mustasilta |
Lakistonristi |
Kaitalampi |
Klockars |
Luukki |
Hemgård |
Lahnus |
Piennartie |
Kalajärvenranta |
Kalajärvi |
Kortesmäki |
Alaniementie |
Odilampi |
Timmermalmintie |
Askistontie |
Pikkujärvi |
Vihdintie |
Ainontie |
Santamäentie |
Lammaslammentie |
Koivuvaara |
Kierrepolku |
Koivuvaaranpolku |
Vanha Hämeenkyläntie |
Malminkartanontie |
Ruosilanpolku |
Konalan Puisto |
Marttila |
Vihdintien Silta |
Valimokuja |
Karvaamokuja |
Talontie |
Ruskeasuon Varikko |
Ruskeasuo |
Tilkka |
Kuusitie |
Töölöntulli |
Kansaneläkelaitos |
Töölön Kisahalli |
Hesperian Puisto |
Elielinaukio |