Direction 1 | Direction 2 |
---|---|
1 on the route | 0 on the route |
Hopeatien Palv.Talo
07:30 08:40 09:50 11:00 12:10 13:20 14:30 15:40 16:50 |
Killinkipolku |
Pohjois-Haagan Asema |
Lassila |
Laurinmäenkuja |
Niittykulmantie |
Niitynperäntie |
Niitynperäntie |
Niittykulmantie |
Laurinmäenkuja |
Näyttelijäntie |
Pelikuja |
Näyttelijäntie |
Näyttelijäntie 22 |
Adolf Lindforsin Tie |
Adolf Lindforsin Tie |
Adolf Lindforsin Tie |
Adolf Lindforsin Tie |
Ida Aalbergin Tie |
Näyttelijäntie |
Pastori Jussilainen |
Tolarintie |
Ohjaajantie |
Ohjaajantie |
Thalianaukio |
Eliel Saarisen Tie |
Krankantie |
Nuijamiestentie |
Haagan Terveysasema |
Haagan Ammattikoulu |
Mäkipellontie |
Eliel Saarisen Tie |
Laajasuon Puisto |
Eliel Saarisen Tie |
Palokaivon Aukio |
Haagan Urheilukenttä |
Angervotie |
Riistavuorenkuja |
Riistavuorenkuja |
Riistavuorenkuja |
Angervotie |
Kylänevantie |
Yhdistystie |
Ahjokuja |
Vanha Turun Maantie |
Haagan Paloasema |
Korppaantie |
Ansaritie |
Munkkivuoren Kirkko |
Munkkivuoren Kirkko
08:22 09:32 10:42 11:52 13:02 14:14 15:24 16:34 |
Munkkivuori |
Ansaritie |
Talontie |
Ahjokuja |
Yhdistystie |
Kylänevantie |
Angervotie |
Riistavuorenkuja |
Riistavuorenkuja |
Riistavuorenkuja |
Angervotie |
Haagan Urheilukenttä |
Palokaivon Aukio |
Eliel Saarisen Tie |
Laajasuon Puisto |
Eliel Saarisen Tie |
Mäkipellontie |
Mäkipellon Aukio |
Haagan Ammattikoulu |
Haagan Terveysasema |
Nuijamiestentie |
Eliel Saarisen Tie |
Thalianaukio |
Ohjaajantie |
Ohjaajantie |
Tolarintie |
Pastori Jussilainen |
Näyttelijäntie |
Adolf Lindforsin Tie |
Adolf Lindforsin Tie |
Adolf Lindforsin Tie |
Adolf Lindforsin Tie |
Ida Aalbergin Tie |
Näyttelijäntie 22 |
Näyttelijäntie |
Pelikuja |
Näyttelijäntie |
Laurinmäenkuja |
Niittykulmantie |
Niitynperäntie |
Niitynperäntie |
Niittykulmantie |
Laurinmäenkuja |
Lassila |
Pohjois-Haagan Asema |
Killinkipolku |
Hopeatien Palv.Talo |